flaga polskiflaga anglii
MENU
flaga polskiflaga anglii
MENU
Systemy transportu wewnętrznego dla przemysłu

Systemy transportu

Działamy w różnych sektorach przemysłu, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji oraz montażu urządzeń służących do transportu technologicznego, zapewniając również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Naszą największą dumą jest jednak doświadczony, kompetentny i zgrany zespół inżynierów, projektantów, pracowników produkcyjnych oraz montażowych, którzy są pasjonatami swojej pracy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, specjaliści PROMUS Katowice są w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Systemy transportowe – współpraca

Współpraca z nami przebiega w kilku etapach:

  • Projekt – nasi inżynierowie rozmawiają z klientem w celu jak najdokładniejszego poznania jego potrzeb i oczekiwań. Na podstawie uzyskanych w ten sposób informacji oraz w odniesieniu do obowiązujących norm i przepisów tworzą projekt urządzeń mechanicznych lub konstrukcji stalowej – w zależności od potrzeb klienta.
  • Wytworzenie – gotowy projekt trafia do naszych pracowników produkcyjnych, którzy pod nadzorem projektanta wytwarzają poszczególne elementy w nowoczesnym parku maszynowym.
  • Montaż warsztatowy – w naszym warsztacie wykonywany jest montaż przenośników oraz innych urządzeń, a następnie przeprowadzane są ich testy.
  • Dostawa – gotowe elementy zostają przetransportowane do klienta w taki sposób, aby zagwarantować ich bezpieczeństwo.
  • Montaż u klienta końcowego – poszczególne urządzenia lub konstrukcja stalowa zostają złożone zgodnie z projektem i przy zastosowaniu wszystkich zasad BHP w miejscu ich docelowego przeznaczenia.
  • Uruchomienie urządzenia mechanicznego – na przykład przenośników, wind, stołów podnoszonych oraz obrotowych.
  • Serwis pogwarancyjny – w ramach serwisu zapewniamy opiekę nad zaprojektowanymi przez nas urządzeniami. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników możemy zapewnić najwyższy poziom realizowanej usługi.

Systemy transportu wewnętrznego – najwyższa jakość

Wszystkie etapy współpracy z klientem przeprowadzamy z zastosowaniem najwyższych standardów, tworząc systemy transportu wewnętrznego. Zgodność z oczekiwaniami klienta oraz obowiązującymi normami są dla nas wyznacznikami sposobu postępowania. Mając na uwadze najwyższą jakość naszych usług, służymy profesjonalnym doradztwem, starając się dobrać dla Państwa najnowocześniejsze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Systemy transportu kluczem do efektywnej pracy

Systemy transportu wewnętrznego stanowią część składową kompletnej infrastruktury logistycznej przedsiębiorstwa. Ich rolą jest przemieszczanie produktów, paczek i wszelkiego rodzaju komponentów na terenie jednej firmy. Oferowane przez nas systemy różnią się od siebie przede wszystkim pod względem funkcji, jakie mogą pełnić w przedsiębiorstwie. Wpływają na bezpieczeństwo przemieszczania towarów oraz przyspieszają ich dostarczanie i odbieranie. Wyróżniamy m.in. systemy związane z transportem produkcyjnym lub składowo-magazynowym. Sam transport może odbywać się zarówno pomiędzy poszczególnymi stanowiskami np. na hali produkcyjnej, jak i między wydziałami czy dwoma różnymi budynkami firmy.

Systemy transportowe – dopasowane do małych i dużych przedsiębiorstw

Oferta naszej firmy gwarantuje stworzenie kompleksowych rozwiązań, pozwalające na odpowiednią organizację zarówno transportu, jak i składowania towarów. Obsługujemy podmioty o różnej skali potrzeb. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami, dostarczając im zautomatyzowane rozwiązania, które znacznie usprawniają wiele procesów związanych z produkcją czy transportem komponentów. Wspieramy również mniejsze firmy, udzielając porad związanych z nieco mniej skomplikowanymi systemami transportowymi, jednocześnie dopasowując projekty do ich potrzeb. Zapewniamy, że nasze systemy spełniają najwyższe wymagania i realnie wpływają na poprawę organizacji pracy w przedsiębiorstwie. Odpowiadamy również na potrzeby klientów, którzy chcą korzystać z bardziej ekologicznych systemów transportowych, proponując im przyjazne środowisku, ale i sprawdzone, wysokiej klasy rozwiązania.

Urządzenia transportu technologicznego – szeroka oferta

Naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone, starannie wyselekcjonowane urządzenia, które wykorzystuje się do transportu technologicznego. Dysponujemy szerokim zakresem typów przenośników – od taśmowych, rolkowych, łańcuchowych, kubełkowych aż po śrubowe, wibracyjne czy członowo-płytowe. Proponujemy również m.in. niezawodne windy przemysłowe, stoły obrotowe, przesuwnice itp. Wszystkie urządzenia wykonywane są z wysokiej klasy materiałów, które gwarantują długie i efektywne użytkowanie. Oferta systemów transportu przystosowana jest do różnego rodzaju towarów lub produktów, np.: materiałów sypkich, opakowań, puszek, pojemników, kartonów czy butelek. Korzystając z nowoczesnych urządzeń do transportu technologicznego możemy dopasować cały system do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa, również w przypadku nieszablonowych potrzeb.

Ekologiczne systemy transportowe – rozwiązania przyszłości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stosowaniu nowoczesnych technologii i posiadaniu dobrze wyposażonego parku maszynowego możemy skutecznie spełniać wszystkie oczekiwania związane z projektowaniem oraz wdrażaniem systemów do transportu. Bardzo chętnie współpracujemy z firmami, które poszukują usprawnień przyjaznych środowisku. Proponujemy im innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Elastyczność, terminowość oraz pełen profesjonalizm to cechy, dzięki którym współpracę z naszą firmą chwalą już setki przedsiębiorstw z całej Europy.

Zapraszamy do kontaktu
Siedziba:
PROMUS Katowice Sp. z o.o.
ul. Społeczna 8A
PL 41-214 Sosnowiec
+48 32 70 69 500+48 32 25 10 031info@promuskatowice.pl
Oddział:
PROMUS Katowice
organizačni slożka
ul. Průmyslova 830
CZ 293-06 Kosmonosy
+420 326 711 500promus@promus.cz
Polityka prywatnościArtykuły
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by IKR.
menuchevron-down