Produkowane przez nas przenośniki wibracyjne wykorzystywane są przy transporcie zarówno surowców sypkich, jak i mokrych. Można ich używać także w przypadku materiałów gorących.
Znajdują one wobec tego zastosowanie w:
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom w pełni profesjonalne doradztwo dotyczące produkcji i montażu przenośników wibracyjnych. Znajomość przez klienta podstaw ich budowy ułatwi dopasowanie projektowanego rozwiązania do potrzeb wynikających z rodzaju prowadzonej przez niego działalności. Nasi pracownicy jednak dysponują tak dużą wiedzą, że bez problemu odpowiedzą na każde pytanie kontrahenta dotyczące zarówno zastosowań, jak i budowy oferowanych przez nas systemów.
1. rynny, za pomocą której transportuje się materiały, wykorzystując siłę ciężkości. Może być ona otwarta lub zamknięta, z dowolną liczbą zasypów lub wysypów na całej długości. Dopuszczalne jest suszenie, nawilżanie lub chłodzenie przenoszonego na niej materiału. Możliwe jest także sterowanie ręczne lub zautomatyzowane zsypami lub wysypami. Wyróżniamy rynny:
2. wibratora, który wymusza drgania rynny, a tym samym zapewnia płynne przenoszenie materiałów.
Używane są wibratory:
3. elementów sprężystych podparcia lub podwieszenia rynny. Przenośniki mogą być ustawiane zarówno na fundamencie, jak i na amortyzatorach. Zależy to od podłoża i transportowanych surowców. Ułożenie kaskadowe umożliwia budowę długich linii technologicznych – dopasowanych do potrzeb i możliwości klienta.
Bez względu na rodzaj prowadzonej przez klienta działalności jesteśmy w stanie kompleksowo zaprojektować dla niego optymalne rozwiązanie. Montaż wybranego systemu nie jest również dla nas problemem, ponieważ nasi pracownicy mają bogate doświadczenie i bez problemu podejmą się tego rodzaju działań. Wszystko to spowoduje, że klient będzie zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany swoim wyborem i naszą pracą.
1. z napędem magnetycznym, których zakres wydajności mieści się w przedziale 0-100%. Można ją regulować w trybie przepływu drobno- lub gruboziarnistego. Napęd magnetyczny sprawia, że brak jest możliwości dodawania materiału w trakcie pracy przenośnika. Maksymalna długość wynosi 2500 mm, co zapewnia optymalną pracę. Ten rodzaj przenośników może być otwarty, zamknięty lub rurowy;
2. z napędem niewyważonym – zakres wydajności wynosi tu 30-100%. Ustala się ją w tym przypadku bezstopniowo przy użyciu urządzeń z regulowaną częstotliwością. Również mogą być otwarte, zamknięte lub rurowe. W związku z tym jesteśmy w stanie doradzić klientowi, który z nich wybrać, biorąc pod uwagę jego działalność. Zaprojektujemy wybrane przez niego rozwiązanie, zamontujemy je we wskazanym miejscu, a w razie potrzeb przeprowadzimy serwis urządzeń.
Wszystko to sprawia, że przenośniki Promus Katowice odznaczają się solidną konstrukcją, która gwarantuje bezpieczne i efektywne zastosowanie w wybranych przez klienta działalnościach.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dotyczącą montażu wybranego przenośnika wibracyjnego. Cechuje nas pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Nasi pracownicy są otwarci na każde pytanie i z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Chętnie podejmujemy się różnych wyzwań dotyczących nawet najbardziej wymagających dziedzin przemysłu, w których działają nasi klienci.
Zapraszamy do zapoznania się z projektami zrealizowanymi przez naszą firmę zarówno w Polsce, jak i w pozostałej części Europy. Być może któryś z nich będzie dla Państwa inspiracją do dalszych działań, jakich chętnie się podejmiemy.