flaga polskiflaga anglii
MENU
flaga polskiflaga anglii
MENU
Przenośniki kubełkowe

Oferujemy solidne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. W ramach współpracy zapewniamy również fachowe doradztwo i rzetelne opracowanie kompleksowego systemu przenośników kubełkowych, z dostosowaniem jego charakteru do indywidualnych potrzeb Państwa projektu. Wszystkie elementy konstruowane przez naszych specjalistów spełniają najwyższe standardy jakości.

Przenośnik kubełkowy – zastosowanie

Klientom, którzy potrzebują systemu do transportu materiałów sypkich, proponujemy zastosowanie rozwiązania, jakim jest przenośnik kubełkowy. Urządzanie to nadaje się również do przemieszczania elementów o niewielkich gabarytach odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Podajnik kubełkowy z powodzeniem stosowany jest w procesach technologicznych, gdzie pełni rolę podajnika międzyprocesowego lub jest stosowany do napełniania zbiorników.

Przenośniki tego rodzaju znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, drzewnym, wydobywczym, a także w rolnictwie. Zazwyczaj są wykorzystywane w procesach technologicznych do napełniania zbiorników lub silosów, często również są używane do transportu zboża, pasz, mąki, kukurydzy, kruszywa, miału węglowego i innego rodzaju urobku kopalnianego, granulatów, nawozów sztucznych czy cukru i soli. Dzięki swojej uniwersalności przenośnik kubełkowy stanowi niezastąpione rozwiązanie w wielu gałęziach przemysłu. Urządzenia te świetnie sprawdzą się m.in. w dużych i małych skupach zbóż, paszarniach, fabrykach kruszywa, browarach, cukrowniach itp.

Podajnik kubełkowy – duża trwałość

Głównym elementem konstrukcyjnym, jaki charakteryzuje nasze przenośniki kubełkowe jest szczelny i trwały kubełek, którego zadaniem jest przenoszenie sypkich materiałów i produktów na wyższe poziomy. Charakteryzują się one także łatwą regulacją i naciągiem taśmy oraz wysoką szczelnością. Co ważne, szansa na uszkodzenie transportowanego za pomocą podajnika kubełkowego materiału, np. zbóż czy kruszywa, jest znikoma.

Zalety przenośników kubełkowych

Każdy oferowany przez nas podajnik kubełkowy wykonany jest z najwyższej jakości wytrzymałych materiałów, gwarantujących mu solidność i bezawaryjne działanie przez długi czas. Dzięki wysokiej klasie użytych materiałów i półproduktów oraz staranności wykonania, nasze przenośniki kubełkowe zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort i wysoką wydajność pracy, zmniejszenie niszczenia materiału i – co za tym idzie – niewysokie koszty eksploatacji. Charakteryzują się również niewielkim zapotrzebowaniem na powierzchnię roboczą oraz małymi nakładami energii elektrycznej i nakładów pracy (względem innego rodzaju urządzeń służących do przewozu i przemieszczania produktów). Istotną zaletą przenośników jest też możliwość stworzenia kompleksowej mechanizacji transportu.

Nasze urządzenia są wyjątkowo proste w użytkowaniu oraz w czyszczeniu. Posiadają wszelkie konieczne świadectwa dopuszczające je do pracy oraz spełniają określone prawnie normy i wymagania.

Liczne wymienione wyżej cechy i zalety świadczą o tym, że każdy wykonany przez nas przenośnik kubełkowy doskonale sprawdzi się w roli urządzenia załadowczego w różnych fabrykach i zakładach, znacznie wspomagając i usprawniając pracę oraz bardzo zmniejszając jej koszty.
Indywidualny dobór urządzeń
Przy projektowaniu systemu przenośników kubełkowych dostosowujemy wielkość i kształt pojemnika do transportowanego materiału i indywidualnych wymogów procesu transportowego. Nasze urządzenia mogą przenosić różnego rodzaju materiały na wysokość kilkudziesięciu metrów.

W zależności od zapotrzebowania klienta, proponujemy podajniki kubełkowe o różnych wysokościach podnoszenia, pojemnościach, prędkości poruszania się oraz wydajności, to znaczy zdolności do przemieszczania konkretnej objętości w danej jednostce czasu.

Przenośniki kubełkowe – bogata oferta produktowa

Nasze długoletnie doświadczenie w tworzeniu podajników kubełkowych, specjalistyczna wiedza oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, przekładają się na wysoką jakość naszych produktów oraz regularnie powiększające się grono stałych klientów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji na temat systemów przenośników kubełkowych. W trosce o Państwa wygodę i zadowolenie ze świadczonych przez nas usług oferujemy kompleksowe wsparcie obejmujące doradztwo, a także profesjonalny serwis urządzeń: zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Zapraszamy do kontaktu
Siedziba:
PROMUS Katowice Sp. z o.o.
ul. Społeczna 8A
PL 41-214 Sosnowiec
+48 32 70 69 500+48 32 25 10 031info@promuskatowice.pl
Oddział:
PROMUS Katowice
organizačni slożka
ul. Průmyslova 830
CZ 293-06 Kosmonosy
+420 326 711 500promus@promus.cz
Polityka prywatnościArtykuły
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright by IKR.
menuchevron-down