Certyfikaty

W PROMUS Katowice wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego oraz zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z wymogami norm ISO. Gwarantuje to najwyższą jakość naszych wyrobów i usług oraz poświadcza standardy pracy w odniesieniu do kwestii BHP i ochrony środowiska.

Cerfyfikaty - Promus Katowice

Firma Promus otrzymała następujące certyfikaty:

ISO 9001:2015 – System zarządzania jakością,
ISO 14001:2015 – System zarządzania środowiskowego,
ISO 45001:2018 – System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Jakość świadczonych usług znajduje odzwierciedlenie w otrzymanych przez nas nagrodach i wyróżnieniach. Najcenniejsze dla nas są jednak referencje od zadowolonych partnerów biznesowych. Nie zastąpią one przecież żadnej nagrody czy też certyfikatu. To zadowolony klient jest wyznacznikiem jakości naszej pracy, naszego codziennego zaangażowania oraz sposobu, w jaki podchodzimy do zlecanych nam prac. Mamy nadzieję, że wraz z biegiem czasu zadowolonych klientów będzie coraz więcej.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

Zmieniające się technologie i wymagania dotyczące parametrów wytwarzanych elementów konstrukcji sprawiają, że doposażamy zaplecze techniczne w coraz nowsze urządzenia. Wysokiej klasy maszyny pozwalają na osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów w produkcji. To z kolei przekłada się na wysoką jakość,  trwałość  produkowanych przez nas urządzeń.

Zwiększ efektywność i redukuj koszty dzięki nowoczesnej automatyzacji

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Oferujemy darmowy audyt Twojej linii produkcyjnej.