Poznaj Nas

Najlepszy czas na inwestycję. Wznieś swoją firmę produkcyjną na wyższy poziom.

Nasza historia

Przedsiębiorstwo PROMUS Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Od tego czasu zrealizowało szereg obiektów inżynierskich i budowlanych dla Kontrahentów krajowych i zagranicznych. Ciągły rozwój, podnoszenie standardów pracy i obsługi Klientów zaowocowały ugruntowaniem przedsiębiorstwa na rynkach krajowym i europejskim.

Od kwietnia 2003 działamy pod nazwą PROMUS Katowice® Sp. z o.o. W kwietniu 2016 przenieśliśmy siedzibę spółki do nowo powstałego biurowca w Sosnowcu. Przeobrażamy się w odniesieniu do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Uważamy, że najlepszą wizytówką naszego biznesu są zadowoleni klienci – to ich wizje staramy się urzeczywistniać i dodatkowo gwarantować przy tym niezawodność tworzonych rozwiązań.

Nasza spółka, od początku swojego istnienia posiada bardzo bogate zaplecze w Czeskiej Republice, Kosmonosy. Nasz zakład o powierzchni 4 ha przylega bezpośrednio do zakładu SKODA AUTO AG. Bardzo bogate wyposażenie zakładu w powiązaniu z doświadczoną kadrą zaowocowało szeroką gamą zrealizowanych inwestycji na terenie zakładu Skoda w Mladej Boleslav, Kvasinach
i Vrchlabi.

Zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun
& Bradstreet Poland. Certyfikat przyznawany jest spółkom osiągającym wysokie wyniki finansowe oraz charakteryzującym się bardzo dobrą płynnością finansową, co oznacza, że wszystkie zobowiązania wobec kontrahentów regulowane są terminowo. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej mogą otrzymać wyłącznie spółki spełniające określone kryteria. Daje to naszym klientom pewność, że decydując się na współpracę z nami, zyskują rzetelnego partnera w biznesie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

Zmieniające się technologie i wymagania dotyczące parametrów wytwarzanych elementów konstrukcji sprawiają, że doposażamy zaplecze techniczne w coraz nowsze urządzenia. Wysokiej klasy maszyny pozwalają na osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów w produkcji. To z kolei przekłada się na wysoką jakość,  trwałość  produkowanych przez nas urządzeń.

Zwiększ efektywność i redukuj koszty dzięki nowoczesnej automatyzacji

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Oferujemy darmowy audyt Twojej linii produkcyjnej.