Przemysłowe stoły obrotowe – Promus Katowice – co je wyróżnia?

Stoły obrotowe stanowią jeden z najpopularniejszych elementów wchodzących w skład systemów transportu wewnętrznego. Ich konstrukcja umożliwia zmianę kierunku transportu różnego rodzaju towarów i innych przenoszonych ładunków, jak również zabudowywanie ich dodatkowymi urządzeniami – przenośnikami rolkowymi lub łańcuchowymi. Czołowym producentem przemysłowych stołów obrotowych jest spółka PROMUS Katowice. Dlaczego warto wybrać nasze konstrukcje? Zapraszamy do lektury.

Najwyższa jakość wykonania

Przemysłowe stoły obrotowe, podobnie jak inne urządzenia do transportu bliskiego dostarczane przez PROMUS Katowice, charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały, zaawansowane zaplecze techniczne oraz wiedzę i doświadczenie naszych inżynierów, aby zaspokoić nawet wygórowane oczekiwania klientów.

Naszym celem jest dostarczyć klientowi takie urządzenia transportu bliskiego, które będą działać bezawaryjnie przez wiele lat, nie wymagając kosztownych i czasochłonnych procedur serwisowych, tym samym realnie zwiększając konkurencyjność zakładu.

Przykładem takiego podejścia może być zastosowanie doskonałej jakości komponentów, które dają pewność, że mechanika stołu obrotowego posiada odpowiednią sztywność, a sama konstrukcja może przenosić duże obciążenia.

Precyzyjny projekt

Przemysłowe stoły obrotowe muszą zostać perfekcyjnie dopasowane do konkretnego środowiska roboczego, z uwzględnieniem już funkcjonujących w nim elementów systemu transportu wewnętrznego, jak i tych dopiero planowanych.

Tutaj wielką rolę do odegrania ma projektant urządzeń. PROMUS Katowice zapewnia swoim klientom profesjonalną usługę precyzyjnego zaprojektowania oraz późniejszego wykonania przemysłowych stołów obrotowych.

Na etapie projektowania szczególną uwagę zwracamy na układ przeniesienia napędu, który gwarantuje dokładne pozycjonowanie stołu obrotowego.

Warto zaznaczyć, że obrót stołu jest realizowany przez koło jezdne lub przez mechanizm zębatkowy. Wybór rodzaju mechanizmu to kwestia, którą każdorazowo uzgadniamy z klientem, aby zapewnić poprawne działanie stołu obrotowego i tym samym zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa.

To warto o nas wiedzieć:

Szczegółowo omawiamy z klientem realizację jego zlecenia, dobierając odpowiedni mechanizm napędu oraz poszczególne parametry stołu. Dzięki temu możemy w 100% odpowiedzieć na realne potrzeby klientów, dostarczając rozwiązania wpisujące się w specyfikę ich działalności.

Wysoki komfort użytkowania, niskie koszty eksploatacji

Nasze przemysłowe stoły obrotowe wyróżnia bardzo cicha praca, co jest pochodną zastosowania dobrej jakości komponentów i precyzyjnego wykonania układu napędowego. Jest to istotna zaleta, szczególnie z punktu widzenia osób pracujących na hali produkcyjnej czy na zapleczu magazynowym przedsiębiorstwa.

Nie bez znaczenia są również niskie koszty serwisowania i eksploatowania stołów obrotowych, dzięki czemu inwestycja zwraca się szybciej i nie generuje dodatkowych, szczególnie nieplanowanych wydatków.

Przemysłowe stoły obrotowe to tylko jeden z elementów oferty PROMUS Katowice. Nasza spółka specjalizuje się w dostarczaniu specjalistycznych, najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań transportowych dla przemysłu. Projektujemy, tworzymy i integrujemy systemy transportu bliskiego na potrzeby m.in. branży automotive, meblowej i przemysłowej.

PROMUS Katowice to spółka, która od ponad 30 lat zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę na etapie realizacji projektów związanych z automatyzacją procesów transportowych. Mogą nam Państwo powierzyć całościową opiekę nad inwestycją – od doradztwa technicznego, przez projektowanie, produkcję, transport, montaż i uruchomienie poszczególnych urządzeń, aż po usługi serwisowe w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z doradcami technicznymi PROMUS Katowice oraz do zapoznania się z naszym zapleczem technicznym, posiadanymi certyfikatami i otrzymanymi nagrodami.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Optymalizacja produkcji poprzez automatyzację: Klucz do efektywności i zwiększenia wydajności

Optymalizacja procesów produkcji odgrywa zasadniczą rolę w zapewnieniu, że zasoby – ludzkie, materialne i finansowe – są wykorzystywane w najbardziej efektywny sposób. Przez minimalizację marnotrawstwa i maksymalizację wydajności, firmy mogą nie tylko zredukować swoje koszty operacyjne, ale także zwiększyć przepustowość produkcji i skrócić czas realizacji zamówień.

Sprawdź szczcegóły

Zwiększ efektywność i redukuj koszty dzięki nowoczesnej automatyzacji

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Oferujemy darmowy audyt Twojej linii produkcyjnej.