Producent wind przemysłowych – Promus Katowice

Producent wind przemysłowych – PROMUS Katowice

Windy przemysłowe są bardzo ważnymi elementami systemu transportu wewnętrznego. Służą do przenoszenia ładunków w kierunku góra-dół, dlatego są niezastąpione w obiektach wielopoziomowych i o dużej kubaturze. PROMUS Katowice to renomowany producent wind przemysłowych, któremu mogą Państwo powierzyć kompleksową realizację inwestycji. Dlaczego warto nam zaufać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wind przemysłowych

Windy przemysłowe stanowią ogromne wsparcie dla przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych. Trudno byłoby sobie bez nich wyobrazić sprawne funkcjonowanie zakładu, w którym występuje zwiększona rotacja różnego rodzaju towarów, zwłaszcza pomiędzy kondygnacjami.

Windy przede wszystkim odciążają pracowników oraz przyspieszają proces transportu wewnętrznego ładunków. Tym bardziej warto postawić na urządzenia, które cechuje niezawodność wynikająca z bardzo wysokiej jakości wykonania.

Takie windy przemysłowe swoim klientom oferuje PROMUS Katowice. Jako producent wind przemysłowych odpowiadamy za każdy etap realizacji zamówienia, mając pełną kontrolę nad doborem poszczególnych materiałów oraz technologii. Dzięki temu winda dostarczona do Państwa zakładu będzie w 100% zgodna ze specyfikacją.

W ofercie PROMUS Katowice znajdą Państwo windy przemysłowe dwusłupowe i czterosłupowe, w różnych wariantach napędu, wyposażone w szereg rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort pracy.

Więcej o tym piszemy na naszej stronie https://www.promus.katowice.pl/windy-przemyslowe/.

Od projektu po montaż i uruchomienie

PROMUS Katowice to nie tylko producent wind przemysłowych. Współpraca z nami zaczyna się już na etapie doboru odpowiednich rozwiązań na potrzeby Państwa zakładu. Świadczymy fachowe doradztwo, analizując oczekiwania klienta i pod tym kątem dopasowując odpowiednie technologie. Naszym celem jest zwiększenie wydajności Państwa przedsiębiorstwa poprzez zastosowanie windy przemysłowej, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego etapu.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów przystępujemy do projektowania urządzenia podnoszącego, które zostanie perfekcyjnie dopasowane do specyfiki obiektu. Po wyprodukowaniu windy dostarczymy ją na miejsce, zamontujemy oraz przeprowadzimy pierwsze uruchomienie wraz z przeszkoleniem z obsługi urządzenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

W biznesie dobrze jest móc polegać na zaufanych partnerach. To kolejny argument przemawiający za tym, aby skorzystać z naszej oferty. PROMUS Katowice to sprawdzony producent systemów transportowych i konstrukcji stalowych. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, dlatego każdą naszą instalację obejmujemy nie tylko serwisem gwarancyjnym, ale również pogwarancyjnym.

Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że windy przemysłowe czy inne elementy linii transportowej dostarczone przez PROMUS Katowice są zawsze gotowe do pracy i nie będą sprawiać żadnych niespodzianek. Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia serwisowe, usuwając ewentualne awarie tak szybko, jak to tylko możliwe, aby nie zaburzać ciągłości pracy Państwa zakładu.

Dostarczamy windy przemysłowe, które są bezpieczne i komfortowe w codziennym użytkowaniu

PROMUS Katowice dostarczy Państwu windę przemysłową spełniającą najbardziej rygorystyczne standardy jakościowe. Produkujemy windy z napędami elektrycznymi połączonymi z falownikami, wyposażone w różne systemy pozycjonowania (czujniki zbliżeniowe, szyny kodowe, system laserowego pomiaru odległości), jak również z układem napędowym umieszczonym w dowolnym miejscu na słupach (tzw. windy plecakowe).

Parametry udźwigu oraz sposób i miejsce zabudowy zawsze dobieramy pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

Każda winda przemysłowa PROMUS Katowice jest wyposażona w ogrodzenie systemowe uniemożliwiające dostęp do urządzenia osobom nieuprawnionym, a także w mechanizm blokujący na pozycji i otwarty mechanizm podnoszenia (pozwala to na szybkie zweryfikowanie stanu technicznego urządzenia i ewentualne przeprowadzenie naprawy).

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Doradcy PROMUS Katowice przedstawią Państwu indywidualną, niezobowiązującą ofertę produkcji windy przemysłowej.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Zwiększ efektywność i redukuj koszty dzięki nowoczesnej automatyzacji

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą. Oferujemy darmowy audyt Twojej linii produkcyjnej.